Merlanto.cz je jeden z největších prodejců Nike Oblečení / Obuv České Republice. Objevte naši sbírku Bundy a vesty,Kompresní prádlo a Nike Pro,Topy a Trička.

Měny:
Úvod >  Muži Boty >  Volný čas  >  Muži Unisex bota Nike Air Max Zero Metalická zlatá/Bílá/Černá/Školní červená dlyu168p8bds

Muži Unisex bota Nike Air Max Zero Metalická zlatá/Bílá/Černá/Školní červená dlyu168p8bds

2,916Kč  1,823Kč

Na skladě

Qty:
PŘEDCHŮDCE AIR MAX 1


Unisex bota Nike Air Max Zero je první verze původního designu Air Max 1 z dílny tehdejšího vývojáře Marka Parkera a designéra Tinkera Hatfielda, která dosud nespatřila světlo světa. Konstrukce inspirovaná botičkou a svršek připomínající ponožku je poctou Tinkerově původní vizi, zatímco viditelná jednotka Max Air v oblasti paty poskytuje odlehčené tlumení, kterému Air Max vděčí za svou slávu.


Výhody


·Prodyšný textilní svršek bez jazyka padne jako ponožka

·Pěnová podešev s jednotkou Max Air v patní části zajišťuje odlehčené tlumení

·Gumová podrážka pro trakci a odolnost

Původ modelu Nike Air Max

Na konci 70. let společnost Nike vyvinula a začala ve své obuvi používat revoluční jednotku Air-Sole. V roce 1987 spatřila světlo světa jednotka Nike Air Max 1 s viditelným vzduchem v patě. Fanoušci této značky tak mohli pohodlí jednotky Air-Sole nejen cítit, ale i vidět. Od té doby se nová generace bot Nike Air Max stala mezi sportovci a sběrateli hitem díky zajímavým barevným kombinacím a spolehlivému odlehčenému tlumení.Původ modelu Nike Air Max

Na konci 70. let společnost Nike vyvinula a začala ve své obuvi používat revoluční jednotku Air-Sole. V roce 1987 spatřila světlo světa jednotka Nike Air Max 1 s viditelným vzduchem v patě. Fanoušci této značky tak mohli pohodlí jednotky Air-Sole nejen cítit, ale i vidět. Od té doby se nová generace bot Nike Air Max stala mezi sportovci a sběrateli hitem díky zajímavým barevným kombinacím a spolehlivému odlehčenému tlumení.
  • Muži Unisex bota Nike Air Max Zero Metalická zlatá/Bílá/Černá/Školní červená dlyu168p8bds
  • 219 Balení skladem
  • Kód: hujb698w1gvx

Be the prev to review this product or Be the next to review this product
frui-vita.cz
Copyright ©2018 www.lecimselevne.cz - Boty. Tenisky, Tepláková Souprava Trička.