Merlanto.cz je jeden z největších prodejců Nike Oblečení / Obuv České Republice. Objevte naši sbírku Bundy a vesty,Kompresní prádlo a Nike Pro,Topy a Trička.

Měny:
Úvod >  Muži Boty >  Běh  >  Muži Pánská běžecká bota Nike LunarEpic Low Flyknit 2 Modrá liška/Studentská námořnická/Sytě královsky modrá/Blankytná chjh228w8kdj

Muži Pánská běžecká bota Nike LunarEpic Low Flyknit 2 Modrá liška/Studentská námořnická/Sytě královsky modrá/Blankytná chjh228w8kdj

2,722Kč  1,701Kč

Na skladě

Qty:
POHODLÍ BEZE ŠVŮ. CÍLENÁ PODPORA.


Vítěz ceny v kategorii „Volba šéfredaktora“ roku 2017, magazín Competitor.


Pánská běžecká bota Nike LunarEpic Low Flyknit 2 má oproti svému předchůdci vylepšení v podobě nazouvacího designu, který slibuje přiléhavý a bezešvý střih. Ponechala si však tu samou špičkovou tlumicí vrstvu a cílenou oporu, které ti pomohou uběhnout ty nejdelší tratě.


Dokonale padnou


Tkanina Nike Flyknit obepne tvou nohu jako ponožka pro přirozený a přiléhavý střih, který se s tebou pohybuje při každém kroku.


Hladké přechody


Tlumicí vrstva Lunarlon kombinuje měkkou a pevnou pěnu, která pomáhá absorbovat nárazy a zaručuje plynulý přechod od paty ke špičce.


Cílené tlumení


Na základě tlakových bodů běžcova chodidla obsahuje podrážka tlumicí zóny v místech, kde jsou nejvíce potřeba.


Další výhody


·Děrování v přední části boty vylepšuje prodyšnost

·Technologie Flywire je integrovaná s tkaničkami, takže bota pevně padne

·Hmotnost : 250 gramů (pánská velikost 44)

·Drop : 10 mm

Původ modelu Flyknit

Technologie Nike Flyknit byla inspirována názory běžců, kteří požadovali botu, jež nohu pohodlně (a prakticky nepostřehnutelně) obemkne – podobně jako ponožka. Společnost Nike sestavila týmy analytiků, technických odborníků a návrhářů a pustila se do čtyřleté práce, jejímž cílem bylo vytvořit technologii potřebnou k vyrobení tkaného svršku se statickými vlastnostmi zajišťujícími strukturu a odolnost. Dalšími úpravami se dosáhlo toho, že materiál v jedné vrstvě poskytuje optimální oporu, pružnost a prodyšnost. Výsledkem je lehounký, přiléhavý a prakticky bezešvý svršek.
  • Muži Pánská běžecká bota Nike LunarEpic Low Flyknit 2 Modrá liška/Studentská námořnická/Sytě královsky modrá/Blankytná chjh228w8kdj
  • 204 Balení skladem
  • Kód: vubn252o8hs6

Be the prev to review this product or Be the next to review this product
frui-vita.cz
Copyright ©2018 www.lecimselevne.cz - Boty. Tenisky, Tepláková Souprava Trička.