Merlanto.cz je jeden z největších prodejců Nike Oblečení / Obuv České Republice. Objevte naši sbírku Bundy a vesty,Kompresní prádlo a Nike Pro,Topy a Trička.

Měny:
Úvod >  Muži Boty >  Fotbal  >  Muži Kopačka na umělou trávu Nike Mercurial Superfly V CR7 Dynamic Fit AG-PRO Chladně šedá/Vlčí šedá/Totálně rudá/Metalická krevelová vjmn066k0bsw

Muži Kopačka na umělou trávu Nike Mercurial Superfly V CR7 Dynamic Fit AG-PRO Chladně šedá/Vlčí šedá/Totálně rudá/Metalická krevelová vjmn066k0bsw

3,227Kč  2,017Kč

Na skladě

Qty:
VÝBUŠNÁ RYCHLOST. SKVĚLE PADNOUCÍ STŘIH.


Kopačka na umělou trávu Nike Mercurial Superfly V CR7 Dynamic Fit AG-PRO nabízí výjimečný kontakt s míčem a její pevný a odlehčený střih zaručuje rychlost na hřišti.


KONSTRUKCE FLYKNIT


Inovativní svršek Flyknit obepne tvou nohu a dokonale se jí přizpůsobí. Vlákna Flywire integrovaná s tkaničkami poskytují vynikající fixaci.


LEM DYNAMIC FIT


Lem Dynamic Fit anatomicky obepíná kotník a ty se tak budeš cítit jako v ponožce.


SYSTÉM NIKE GRIP


Vnitřní systém Nike Grip brání klouzání chodidla v botě.


PODRÁŽKA 3D SPEED


Přetvořená a mimořádně lehká podrážka 3D Speed přirozeně kopíruje tvar chodidla a zajišťuje výbušnou rychlost. Precizně umístěné kolíky umožňují rychlý start i zastavení.


FIXACE FLYWIRE


Mimořádně lehká, velmi silná vlákna ovinou střední část nohy a ve spojení s tkaničkami zajišťují stabilitu při pohybu do stran.


TECHNOLOGIE ACC


Technologie All Conditions Control (ACC) poskytuje precizní kontrolu nad míčem za deště i za sucha.


Více podrobností


·Provedení bez jazyku pomáhá snížit rušivé vlivy

·Kompresní nylonový plát se přizpůsobí tvaru nohy a zajistí odlehčenou stabilitu

·Plát AG-Pro zajišťuje maximální trakci a snižuje horko na umělé trávě

Podešev pro umělou trávu


Lehká podešev pro umělou trávu se vyznačuje nízkým profilem a sekundárními kolíky pro lepší trakci do všech směrů, spolu s roznášecími polštářky, zajišťujícími při hře správný přítlak v přední a patní části nohy. Duté špunty a tlumení paty zlepšují podporu chodidla, dodatečná pružná drážka usnadňuje rychlé změny směru a členitý vzorek zajišťuje lepší stabilitu při pohybu do stran.


CR7


Cristiano Ronaldo dominuje největším světovým stadionům už od začátku své profesionální kariéry. U jeho jména svítí několikanásobný titul pro nejlepšího fotbalistu roku a ze zázračného talentu se během jediné dekády stal jedním z fotbalových velikánů všech dob. Jeho mysl je nastavená na vítězství, vyniká výbušnou rychlostí a mimořádnou schopností střílet góly, a díky tomu všemu se stal držitelem mnohých vítězství a rekordů.


Původ modelu Flyknit


Technologie Nike Flyknit byla inspirována názory běžců, kteří požadovali botu, jež nohu pohodlně (a prakticky nepostřehnutelně) obemkne – podobně jako ponožka. Společnost Nike sestavila týmy analytiků, technických odborníků a návrhářů a pustila se do čtyřleté práce, jejímž cílem bylo vytvořit technologii potřebnou k vyrobení tkaného svršku se statickými vlastnostmi zajišťujícími strukturu a odolnost. Dalšími úpravami se dosáhlo toho, že materiál v jedné vrstvě poskytuje optimální oporu, pružnost a prodyšnost. Výsledkem je lehounký, přiléhavý a prakticky bezešvý svršek.
  • Muži Kopačka na umělou trávu Nike Mercurial Superfly V CR7 Dynamic Fit AG-PRO Chladně šedá/Vlčí šedá/Totálně rudá/Metalická krevelová vjmn066k0bsw
  • 243 Balení skladem
  • Kód: cjjz597h8hx2

Be the prev to review this product or Be the next to review this product
frui-vita.cz
Copyright ©2018 www.lecimselevne.cz - Boty. Tenisky, Tepláková Souprava Trička.