Merlanto.cz je jeden z největších prodejců Nike Oblečení / Obuv České Republice. Objevte naši sbírku Bundy a vesty,Kompresní prádlo a Nike Pro,Topy a Trička.

Měny:
Úvod >  Muži Boty >  Fotbal  >  Muži Kopačka na pevný povrch Nike Mercurial Vapor XI CR7 Chladně šedá/Vlčí šedá/Totálně rudá/Metalická krevelová dmhx948f7iaj

Muži Kopačka na pevný povrch Nike Mercurial Vapor XI CR7 Chladně šedá/Vlčí šedá/Totálně rudá/Metalická krevelová dmhx948f7iaj

3,305Kč  2,066Kč

Na skladě

Qty:
VÝBUŠNÁ RYCHLOST


Kopačka na pevný povrch Nike Mercurial Vapor XI CR7 se vyznačuje texturovaným svrškem a inovativní trakcí. Poskytuje kontrolu nad míčem ve vysoké rychlosti, lehkost a výbušnost. Je tak ideální volbou pro útočné hráče.


Podpůrná fixace

Systém Nike Grip a konstrukce bez jazyka ze špičkových mikrovláken poskytují přiléhavý střih a fixaci.


Lepší kontakt s míčem


Texturované rychlostní žebrování s technologií ACC (All Conditions Control) vylepšuje kontakt s míčem při vysoké rychlosti na mokrých a suchých hřištích.


Rychlá trakce


Nově navržený trakční systém nabízí mimořádně lehkou podrážku 3D Speed, která přirozeně padne. Precizně umístěné kolíky ti umožní rychle vystartovat i zastavit.


Více podrobností


·Kolíky pro pevný povrch jsou vhodné k užití na mokré, ale ne příliš blátivé, krátce střižené trávníky

O KOLEKCI CR7


6. srpna 2003 : při přátelském zápasu mezi dvěma špičkovými kluby upoutal Cristiano Ronaldo pozornost legendárního manažera, který mu pomohl vystoupat do hvězdných výšek. Tuto událost oslavujeme inovativními kopačkami Nike v tmavě zelených odstínech inspirovaných barvami původního klubu Cristiana Ronalda, s neonově zářivými prvky symbolizujícími jeho zářivý talent.
  • Muži Kopačka na pevný povrch Nike Mercurial Vapor XI CR7 Chladně šedá/Vlčí šedá/Totálně rudá/Metalická krevelová dmhx948f7iaj
  • 248 Balení skladem
  • Kód: djgb184d4yz6

Be the prev to review this product or Be the next to review this product
frui-vita.cz
Copyright ©2018 www.lecimselevne.cz - Boty. Tenisky, Tepláková Souprava Trička.