Merlanto.cz je jeden z největších prodejců Nike Oblečení / Obuv České Republice. Objevte naši sbírku Bundy a vesty,Kompresní prádlo a Nike Pro,Topy a Trička.

Měny:
Úvod >  Muži Oblečení >  Topy a Trička >  Muži Dres NikeLab x Pigalle Pobřežní modrá vfkx367t5gps

Muži Dres NikeLab x Pigalle Pobřežní modrá vfkx367t5gps

1,011Kč  632Kč

Na skladě

Qty:
MODERNÍ STYL NA PALUBOVKU


Pánský basketbalový dres NikeLab x Pigalle představuje moderní variantu do basketbalových šatníků. Tento sportovní kousek se pyšní inovativním znakem, který je integrovaný přímo do látky.


Vylepšená ikonografie

Speciálně upravená síťovina tvoří vepředu viditelné „P“ značky Pigalle a kultovní „devítka“ se skví uprostřed zadního panelu. Značková páska uvnitř i vně pro elegantnější vzhled.


Více podrobností


·Materiál : svrchní jednobarevná část : 83 % recyklovaný polyester /17 % lyocell. Svrchní síťovina : 99 % recyklovaný polyester /1 % lyocell.

·Lze prát v pračce

·Dovoz

O kolekci NikeLab x Pigalle

Nezapomenutelná soupeření, nový styl prezentace na hřišti a výjimečný hráčský odkaz – devadesátá léta zůstanou navždy zapsána jako zlatá éra basketbalu. Od té doby se tento sport stal celosvětovou záležitostí a stále inspiruje kultury prostřednictvím svých street-stylových začátků a jedinečného vizuálního jazyka. Stéphane Ashpool, zakladatel módní značky Pigalle, dává v nejnovější spolupráci s NikeLab průchod této nostalgii po odkazu palubovek. Kolekce vzdává poctu dobovému stylu pomocí klasických siluet s vylepšenými moderními prvky.
  • Muži Dres NikeLab x Pigalle Pobřežní modrá vfkx367t5gps
  • 76 Balení skladem
  • Kód: slsc318o4bgj

Be the prev to review this product or Be the next to review this product
frui-vita.cz
Copyright ©2018 www.lecimselevne.cz - Boty. Tenisky, Tepláková Souprava Trička.