Merlanto.cz je jeden z největších prodejců Nike Oblečení / Obuv České Republice. Objevte naši sbírku Bundy a vesty,Kompresní prádlo a Nike Pro,Topy a Trička.

Měny:
Úvod >  Chlapci Boty >  Volný čas  >  Chlapci Bota Nike Air Force 1 Mid 06 pro větší děti Bílá/Bílá siyz327p1hpl

Chlapci Bota Nike Air Force 1 Mid 06 pro větší děti Bílá/Bílá siyz327p1hpl

2,760Kč  1,725Kč

Na skladě

Qty:
LEGENDÁRNÍ VZHLED A VÝJIMEČNÉ TLUMENÍ.


Legenda žije v podobě bot Nike Air Force 1 Mid 06 pro větší děti, které se svým legendárním stylem vrací ke kořenům. Zvýšený střih pro oporu v oblasti kotníků a tlumicí vrstva Nike Air jsou zárukou celodenního pohodlí a dlouhé životnosti.


Výhody


·Díky koženému svršku skvěle padne a je mimořádně odolná

·Polstrování Nike Air pro pohodlný běh

·Gumová podrážka nezanechává stopy na podlaze, má skvělou trakci a dlouhou životnost

·Gumový otočný bod na špičce i na patě umožňuje plynulou změnu pohybu ve všech směrech

Původ modelu Air Force 1

Bota, která je zde od roku 1982, byla kdysi určena na basketbal a byla pojmenována po letounu Air Force One, který přepravuje prezidenta USA. Byly to první basketbalové boty s prvkem Nike Air, které znamenaly revoluci v basketbalu, nosili je třeba Moses Malone a Charles Barkley. Rychle se staly populárními po celém světě, jsou vhodné na povrchy z tvrdého dřeva až po asfalt a nakonec tvořily i jádro hiphopové kultury. Dnes se Air Force 1 drží svých původních kořenů díky měkkým a pružným vycpávkám a masivní mezipodešvi, nicméně technologie Nike Air je u těchto ikonických bot hned na druhém místě.Původ modelu Air Force 1

Obuv, která je s námi od roku 1982, byla kdysi určena na basketbal a byla pojmenována po letounu Air Force One, který přepravuje prezidenta USA. Byly to první basketbalové boty s prvkem Nike Air, které znamenaly revoluci v basketbalu a nosili je třeba Moses Malone a Charles Barkley. Rychle se staly populárními po celém světě, jsou vhodné na povrchy z tvrdého dřeva až po asfalt a nakonec tvořily i jádro hiphopové kultury. Dnes se Air Force 1 drží svých původních kořenů díky měkkým a pružným vycpávkám a masivní mezipodešvi, nicméně technologie Nike Air je u těchto ikonických bot hned na druhém místě.
  • Chlapci Bota Nike Air Force 1 Mid 06 pro větší děti Bílá/Bílá siyz327p1hpl
  • 207 Balení skladem
  • Kód: hhln932y9imd

Be the prev to review this product or Be the next to review this product
frui-vita.cz
Copyright ©2018 www.lecimselevne.cz - Boty. Tenisky, Tepláková Souprava Trička.