Merlanto.cz je jeden z největších prodejců Nike Oblečení / Obuv České Republice. Objevte naši sbírku Bundy a vesty,Kompresní prádlo a Nike Pro,Topy a Trička.

Měny:
Úvod >  Ženy Boty >  Volný čas  >  Ženy Dámská bota Nike Air Zoom Mariah Flyknit Racer Černá/Hřebenová bílá/Pouštní mechová/Černá ygkg332t2hh2

Ženy Dámská bota Nike Air Zoom Mariah Flyknit Racer Černá/Hřebenová bílá/Pouštní mechová/Černá ygkg332t2hh2

2,722Kč  1,701Kč

Na skladě

Qty:
ZNOVUOBJEVENÁ KLASIKA.


Závodní model z 80. let zažívá svůj velkolepý návrat v podobě módní dámské tenisky Nike Air Zoom Mariah Flyknit Racer. Materiál Flyknit obepne nohu a odlehčená vlákna Flywire vytvářejí nízký profil a starají se o pohodlí a oporu.


Výhody


·Svršek Flyknit obepíná nohu a zajišťuje naprosté pohodlí

·Vlákna Flywire zajišťují mimořádně lehkou oporu při šněrování

·Konstrukce ve stylu botičky ti umožní rychle vklouznout dovnitř a vyklouznout ven

·Tlumicí vrstva Nike Zoom Air je lehká a citlivá

·Gumová podrážka zajišťuje odolnost


Původ modelu Flyknit

Technologie Nike Flyknit byla inspirována názory běžců, kteří požadovali botu, jež nohu pohodlně (a prakticky nepostřehnutelně) obemkne – podobně jako ponožka. Společnost Nike sestavila týmy analytiků, technických odborníků a návrhářů a pustila se do čtyřleté práce, jejímž cílem bylo vytvořit technologii potřebnou k vyrobení tkaného svršku se statickými vlastnostmi zajišťujícími strukturu a odolnost. Dalšími úpravami se dosáhlo toho, že materiál v jedné vrstvě poskytuje optimální oporu, pružnost a prodyšnost. Výsledkem je lehounký, přiléhavý a prakticky bezešvý svršek. Tato bezprecedentní přesnost maximalizuje výsledky, přičemž snižuje množství odpadu materiálu průměrně o 60 % v porovnání s tradičním stříháním a šitím. Ušetří tak miliony kilogramů materiálu a odlehčí skládkám.
  • Ženy Dámská bota Nike Air Zoom Mariah Flyknit Racer Černá/Hřebenová bílá/Pouštní mechová/Černá ygkg332t2hh2
  • 204 Balení skladem
  • Kód: srhd907p6mkc

Be the prev to review this product or Be the next to review this product
frui-vita.cz
Copyright ©2018 www.lecimselevne.cz - Boty. Tenisky, Tepláková Souprava Trička.