Merlanto.cz je jeden z největších prodejců Nike Oblečení / Obuv České Republice. Objevte naši sbírku Bundy a vesty,Kompresní prádlo a Nike Pro,Topy a Trička.

Měny:
Úvod >  Ženy Boty >  Volný čas  >  Ženy Dámská bota Nike Air Force 1 07 Bílá/Bílá cjwb832e1gv3

Ženy Dámská bota Nike Air Force 1 07 Bílá/Bílá cjwb832e1gv3

2,994Kč  1,871Kč

Na skladě

Qty:
VYLADĚNÝ LEGENDÁRNÍ STYL.


Dámská bota Nike Air Force 1 07 vylepšuje kultovní originál ostrými okraji, přitom však disponuje stejnou tlumicí vrstvou, která z něj tehdy učinila basketbalovou stálici.


VÝHODY


·Svršek z kůže, syntetické kůže nebo textilu, v závislosti na barvě

·Děrování nártu přispívá k lepšímu odvětrání

·Zabudovaná jednotka Air je pohodlná a tlumí

·Gumová podrážka nezanechává stopy na podlaze, má skvělou trakci a dlouhou životnost

PŮVOD MODELU AIR FORCE 1

Obuv, která je zde od roku 1982, byla kdysi určena na basketbal a byla pojmenována po letounu Air Force One, který přepravuje prezidenta USA. Byly to první basketbalové boty s prvkem Nike Air, které znamenaly revoluci v basketbalu, nosili je třeba Moses Malone a Charles Barkley. Rychle se staly populárními po celém světě, jsou vhodné na povrchy z tvrdého dřeva až po asfalt a nakonec tvořily i jádro hiphopové kultury. Dnes se Air Force 1 drží svých původních kořenů díky měkkým a pružným vycpávkám a masivní mezipodešvi, nicméně technologie Air je u těchto ikonických bot hned na druhém místě.Původ modelu Air Force 1

Bota, která je zde od roku 1982, byla kdysi určena na basketbal a byla pojmenována po letounu Air Force One, který přepravuje prezidenta USA. Byly to první basketbalové boty s prvkem Nike Air, které znamenaly revoluci v basketbalu, nosili je třeba Moses Malone a Charles Barkley. Rychle se staly populárními po celém světě, jsou vhodné na povrchy z tvrdého dřeva až po asfalt a nakonec tvořily i jádro hiphopové kultury. Dnes se Air Force 1 drží svých původních kořenů díky měkkým a pružným vycpávkám a masivní mezipodešvi, nicméně technologie Air je u těchto ikonických bot hned na druhém místě.
  • Ženy Dámská bota Nike Air Force 1 07 Bílá/Bílá cjwb832e1gv3
  • 225 Balení skladem
  • Kód: fydu139b3lg6

Be the prev to review this product or Be the next to review this product
frui-vita.cz
Copyright ©2018 www.lecimselevne.cz - Boty. Tenisky, Tepláková Souprava Trička.